Konání: 2015-05-17 18:40:00, Kobylisy

Zařazení: 2014/2015 J, 3.C liga, kolo 19

Skóre: 2:4

Skóre v polovině: 1:1

Komentář: 19. kolo 3.C ligy nabídlo duel pátého Slavoje s osmým Darkage, jednalo se tedy o zápas týmů ze středu tabulky a očekával se vyrovnaný souboj. Vyrovnanost obou celků potvrdila již první půle, po jejímž konci se odcházelo do šaten za smírného stavu 1:1. V 16. minutě našel Jiří Mareš přesným výkopem od brány Marka Rozehnala na hranici vápna, tomu stačilo pouze nastavit správně nohu, aby citovkou přeloboval gólmana Ticháčka (0:1). V 19. minutě zacílil z trestného přímého kopu z levé strany přesně ke vzdálenější pravé tyči Tomáš Příhonský a srovnal stav duelu (1:1). Ve 33. minutě zachytil Tomáš Burian nepřesnou rozehrávku domácích a unikl společně s Markem Rozehnalem do brejku 2 na 1. Tomáš v závěru akce přihrál Markovi ze středu na levou stranu, Marek mu míč ihned vrátil a Tomáš u pravé tyče zakončil do prázdné (1:2). Tento stav vydržel pouhou jednu minutu. Ve 34. minutě zápasu předvedli hosté povedenou souhru, kdy Marek Rozehnal přihrál míč z pravé strany na levou stranu Miroslavu Jarošovi, ten vrátil míč hbitě na střed nabíhajícímu Petru Jarošovi, který zakončil do prázdné (1:3). Ve 48. minutě se skóre utkání měnilo popáté, Tomáš Burian zachytil chybnou rozehru domácích, postupoval sám na gólmana Ticháčka a umístěnou střelou k tyči ho překonal počtvrté (1:4). Pouze kosmeticky konečný výsledek z pohledu domácích upravil ve dvaapadesáté minutě Jiří Kabelka. Marek Štěpánek vystřelil z dobrých 15-ti metrů na bránu, do dráhy letu míče se zády připletl Jiří Kabelka, čímž dal míči opačný směr a šťastně překonal bezmocného gólmana Mareše, který se za míčem pouze pootočil (2:4). Šedesátá minuta utkání se naplnila a hosté si do ligové tabulky připsali naprosto zasloužené tři body za výhru v poměru 2:4.