Zařazení: 2014/2015 P, 1. liga, kolo 8

Rozhodčí: Michael Šarapatka

Skóre: 4:3

Skóre v polovině: 2:1

Komentář: V zápase FC SION - Chodov se do první šance dostali hosté, jejich šance však skočila z mého pohledu pouze na brankové čáře. Za brankou čárou skočila až v 5. minutě šance domácích, kteří se dostali do vedení 1:0. O pět minut později bylo vedení domácích již o dvě branky 2:0. Do poločasu se podařilo Chodovu prvním gólem Jaromíra Ondry snížit na 2:1. Hosté měli více balon a dostávali se do mnoha šancí, a tak se mohlo zdát, že ještě zápas snadno otočí. Šance Chodova ovšem zázračně chytal Tomáš Vyležík a poločas tedy skočil 2:1 pro domácí tým. I ve druhém poločase měl Chodov více ze hry. Nadále však jejich zakončení končilo pouze u výborného brankáře. Ve 42. minutě se opět dostali do šance domácí a ti se v zakončení nemýlili 3:1. Netrvalo dlouho a vedení domácích bylo ještě větší. 44. minuta 4:1. Překonat bránkáře domácích se hostům podařilo až v 54. minutě druhým gólem Ondry 4:2. Na rozdíl jedné branky snížil opět výborný Ondra až v 57. minutě. Do konce zápasu zbývali pouhé tři minuty. Poslední minuty si již domácí pohlídali a udrželi na svém hřišti těsnou výhru 4:3.