Zařazení: 2022/2023 Podzim, 1. liga, kolo 2

Rozhodčí: Tomáš Andrle

Skóre: 1:3

Skóre v polovině: 0:2

Komentář: Fotbal velmi dobré úrovně načali gólově hosté hned z první akce, kdy se prosadil Greshnyakov ml.. Několik minut poté se do rozhozené obrany vřítil Jan Boháč a přesnou střelou o tyč navýšil vedení hostů na 2:0.. Domácí se snažili o pressing, občas se dostali i k nadějné střele, skóre prvního poločasu se však již nezměnilo.. Druhý poločas se nesl ve znamení pečlivé obrany hostujícího celku a úporné snahy domácích o její překonání.. Zdramatizování přinesla hned 33-tá minuta, kdy střílená nahrávka domácích propadla za záda jinak výtečně chytajícího Orlicha - od té chvíle se držení míče a územní převaha přesunula na stranu domácích, kteří se prakticky po celý druhý poločas snažili objevit trhlinu v obranné fázi hostů.. Dobře organizovaná obrana hostů jim však další zásah neumožnila - naopak, při chybné rozehrávce domácích v závěru zápasu se k míči dostal Voves, který nekompromisní ranou pod břevno uzavřel brankový součet zápasu...