Konání: 2015-04-19 20:00:00, Kobylisy

Zařazení: 2014/2015 J, 2.A liga, kolo 15

Skóre: 1:5

Skóre v polovině: 0:2

Komentář: Večerní nedělní fotbalovou podívanou na kobyliském travnatém pažitu zajišťovaly od 20:00 týmy FC Stará garda a Converto Praha. Lépe kombinačně se počas celého zápasu prezentovali hosté, kteří utkání dominovali a zaslouženě zvítězili. O první branku duelu se v 16. minutě postaral Jan Kučera, který z levé strany obdržel přihrávku od jednoho ze svých spoluhráčů na střed do úniku. Z první udělal kličku gólmanovi po jeho pravé ruce a do prázdné zakončil (0:1). Ve 28. Minutě na půli vyslal Kučera do brejku Davida Lukáška krásnou českou uličkou a pro Lukáška nebyl problém po zemi obstřelit gólmana střelou k levé tyči (0:2). Na levém křídle zachránil míč na hrací ploše Albert Cheikh tak nešťastně, že ho přihrál Ondřeji Kumpoštovi, ten následně posunul na Lukáše Procházku, který poslal pumelici z první přesně pod břevno doprostřed brány (0:3). Ve 37. minutě to již bylo o čtyři. Na půli se dostal k míči Kučera, naznačil střelu, obelstil Cheikha, na středu na hranici vápna dalšího hráče soupeře a následně přesně zakončil do levého růžku Krýzlovi branky (0:4). V 54. minutě snížil Václav Vávra na 1:4, když se ocitl na pravém křídle sám před brankářem Řehořem, potáhl míč okolo něj po pravé straně a z ostrého úhlu skóroval. Poslední branku duelu vsítili hostí v 57. minutě, to se prosadil po pěkném přiťuknutí patičkou Kučery Ondřej Kumpošt, který zakončil přesně přízemní střelou z pravé strany k levé tyči (1:5).