Zařazení: 2015/2016 P, 2.B liga, kolo 4

Rozhodčí: Judo club Jenis

Skóre: 1:3

Skóre v polovině: 1:0

Komentář: Zápas započal v rychlém tempu z obou stran. Hra nahoru a dolu čekala jen na gól. Do vedení ke konci poločasu na 1:0 se dostali domácí Bazinga. Hosté čili Judo club Jenis udělal o pauze týmovou poradu a hned začátkem druhého poločasu vyrovnal hráč Kostlivý Matouš. Dále se hra vyvíjela příznivěji pro Judo club a po pár spálených šancí z jejich strany se podařilo obrátit zápas ve svůj prospěch na 2:1. Bazinga se do poslední minuty nevzdal. Bojovali tvrdě a však obrana hostů všechny útoky odrážela. Finální zvýšení na 3:1 patří opět Matoušovi. Však musím zmínit precizní práci Michala Kuníka, který připravil dvě šance a sám si párkrát pěkně povodil balón po hřišti. Omlouvám se, za dvě neudělené žluté karty, které měly být. Příště to budu pískat přísněji.