Konání: 2014-11-23 18:40:00, Kobylisy

Zařazení: 2014/2015 P, 1. liga, kolo 10

Skóre: 4:1

Skóre v polovině: 2:0

Komentář: Prvoligový duel mezi celky FC SION a Daytona b&w byl jednoznačnou záležitostí. Domácí se zaslouženě po devatenácti minutách hry ujali vedení, když se po pěkné souhře prosadil u pravé tyče nikým nehlídaný Dominik Malý (1:0). Ve 25. minutě to bylo již o dva, centr z levé strany hřiště se snesl na střed za hranici pokutového území až k noze Dominika Malého, a ten tvrdou přízemní přesně umístěnou ranou k levé tyči nedal podruhé v utkání brankáři Maříkovi šanci (2:0). 38. minuta a třetí branka v síti Daytony b&w. Petr Učík poslal z pravé strany k levé tyči milimetrovou přihrávku na nohu Zdeňka Klindery, ten se se střelou nerozpakoval a poslal míč do odkryté svatyně hostí (3:0). Ve 40. minutě utkání pronikl středem hřiště Pavol Stanek, namířil si to k levé tyči branky hostujícího celku a tvrdou střelou podél tyče zvýšil na čtyřgólový rozdíl ve skóre (4:0). Alespoň čestný úspěch zaznamenala Daytona b&w v 59. minutě, když se pěknou střelou prosadil Jan Loskot (4:1). Domácí utkání zcela zaslouženě opanovali.