Konání: 2015-06-14 14:40:00, Kobylisy

Zařazení: 2014/2015 J, 2.A liga, kolo 22

Skóre: 2:3

Skóre v polovině: 0:1

Komentář: Závěrečné ligové kolo 2.A ligy svedlo dohromady čtvrtý a pátý celek tabulky, jmenovitě FC Hedonis a AG Dechcurew, tudíž sousedy, nicméně hodně vzdálené, jelikož rozdíl před výkopem činil propastných 9 bodů. Hostující FC Hedonis bojoval alespoň na dálku o třetí místo s Anal Riders (pozn. neúspěšně), to domácí již pouze o čest. Do utkání vstoupili lépe hosté, kteří se poprvé v utkání prosadili v 16. minutě. V té si Alexander Bobák navedl míč směrem do středu hřiště a z dobrých 15-ti metrů vyslal skákavou střelu, která zaplula k levé tyči za záda gólmana Kulakowského (0:1). Další branky začaly padat až po půli. Robert Kvacskai se dostal ve 37. minutě k míči v blízkosti puntíku, značícího pokutový kop. Vystřelil a jeden z bránících hráčů AG Dechcurew jeho projektil usměrnil přesně k pravé tyči (0:2). Ve 41. minutě navýšil stav utkání na rozdíl tří branek Petr Procházka. Petr se uvolnil na pravém křídle dva metry od hranice pokutového území a přízemní ranou z úhlu překonal gólmana Turchicha (0:3). Ve zbývajících minutách hosté v aktivní hře polevili, za což pykali obdrženými brankami. Nejprve ve 47. minutě domácí snížili na 1:3. Michal Kříž dostal balón na pravou stranu pokutového území, zpracoval ho a předložil pod sebe na nabíhajícího Lukáše Kříže, který zakončil tvrdou ranou k pravé tyči a překonal brankáře Kryla (1:3). Kontaktní branku se AG Dechcurew podařilo vsítit devět minut před koncem. Na levém křídle se uvolnil Michal Kříž a poslal nádherný „svíčko-centr“ na pravou stranu na volného Lukáše Kříže, ten se zhruba 7 metrů od brány se střelou nerozpakoval a z první vsítil po anglickém způsobu o bližší pravou tyč gól na 2:3. Do závěrečného hvizdu se již nic zvlášť zajímavého nestalo a utkání skončilo vítězstvím hostujícího FC Hedonis, který si tři body za výkon v úvodních pětačtyřiceti minutách zcela zasloužil.