Konání: 2019-04-14 18:40:00, Kobylisy

Zařazení: 2018/2019 Jaro, 3.A liga, kolo 17

Skóre: 1:2

Skóre v polovině: 0:2

Komentář: Domácí se zápasem protrápili, střelecká a kombinační impotence znamenala nulový bodový zisk. Ve 12. minutě se šťastně stříleným centrem z poloviny hřiště prosadil Oscar Garcia, když míč k údivu všech včetně gólmana Ticháčka skončila v levém růžku jeho branky (0:1). V 18. minutě se hosté vydali do souboje 2 na 2, domácí beky kombinačně vyšachovali a Boris Kaliský zakončil přesně z pravé strany ke vzdálenější levé tyči (0:2). O jediný čestný úspěch domácích se postaral Tomáš Příhonský, když se nádherně po autovém vhazování pověsil v pokutovém území do vzduchu a hlavičkou do pravého růžku rozvlnil síť za zády výborně chytajícího gólmana Lehečky (1:2). Na domácí straně patřil k nejaktivnějším hráčům Jan Poupě, který vystřelil 6x nebezpečně na branku hostí, a z pohledu domácích bohužel nejlépe pouze do tyče.