Konání: 2015-05-10 20:00:00, Kobylisy

Zařazení: 2014/2015 J, 2.A liga, kolo 18

Skóre: 0:5

Skóre v polovině: 0:2

Komentář: 18. kolo 2.A ligy svedlo dohromady dva vedoucí celky tabulky, a tak se dal očekávat velmi zajímavý průběh. Nakonec tomu tak nebylo, hostující BK Roura Fellas svého soka převálcovala 0:5 a příblížila se v tabulce Kanci v bučině na rozdíl dvou bodů. O tom, že oba celky v nadcházející sezóně uvidíme v nejvyšší soutěži PKFL není pochyb. Síla, kterou se dnes prezentovali hosté, budí respekt a velká očekávání, zejména Jiří Petr podal nadstandardní výkon a nominace do reprezentace PKFL by ho v budoucnu minout neměla. První branku duelu vsítil v 5. minutě Jiří Petr, když z přímého kopu našel skulinu ve zdi a zamířil přesně do odkryté brány (0:1). V 11. minutě se prosadil Jiří Petr podruhé poté, co se na levé straně ve vápně domácích vytvořil chumel hráčů bojující o balón, ten v závěru vybojoval jeden z hostujících hráčů, předložil ho na střed vápna volnému Petrovi, a ten z první zakončil do prázdné (0:2). Ve 40. minutě se hosté prosadili z rohového kopu. Jiří Petr poslal načechraný centr na zadní tyč, kde stál zcela osamocený Jakub Říha, a ten míč z první napálil do protipohybu brankáře Jakuba Metelky na vzdálenější levou tyč (0:3). O čtvrtou branku do sítě domácích se postaral Filip Šustr, který na půli obehrál posledního beka, udělal sólo středem hřiště a zakončil k levé tyči okolo stojné nohy gólmana (0:4). Poslední branku zápasu a svůj hat-trick dovršil Jiří Petr v minutě 51., kdy zahrál přímý kop tvrdou ranou do zdi, od ní se míč odrazil zpět k němu a na přízemní dorážku k pravé tyči již neměl brankář Metelka šanci reagovat (0:5). Hosté hru po celý zápas kontrolovali a o vítězi nebylo pochyb již po úvodní třicetiminutovce.