Konání: 2018-09-09 20:00:00, Kobylisy

Zařazení: 2018/2019 Podzim, 2.B liga, kolo 1

Skóre: 1:1

Skóre v polovině: 1:0

Komentář: Velmi bojovné utkání bylo k vidění v úvodním kole 2.B ligy mezi celky MAC Stará garda a Judo club Jenis. O první branku zápasu se postarali domácí ve 23. minutě, kdy Pavel Stejskal zacílil přímý kop ze 12ti metrů přesně k levé tyči, kde před brankou dělal svým pohybem rozruch Albert Cheikh, čímž dokázal vyvést z míry jak beka Sedmidubského, tak gólmana Škarvadu, kteří poté neměli možnost lépe zasáhnout (1:0). Obraz hry byl i po přestávce velmi obdobný, leč více do zakončení se tlačili hosté, kteří chtěli v úvodním kole sezóny bodovat. Tato snaha Juda vygradovala sedm minut před koncem vyrovnávací brankou Marka Lojkáska, který na centr z pravé strany naskočil v pokutovém území nejvýše a hlavou na koníčka nedal Ondrašíkovi v brance domácích šanci (1:1). Vyrovnané utkání skončilo nakonec zaslouženou dělbou bodů.