Zařazení: 2014/2015 P, 3.C liga, kolo 11

Rozhodčí: Michael Šarapatka

Skóre: 4:1

Skóre v polovině: 2:1

Komentář: K poslednímu zápasu před zimní přestávkou se domácímu týmu zřejmě moc nechtěli z rozehřátých šaten. Před zápasem mé oči zpozorovali pouze sestavu 6+1 nakonec se přeci jen hráčů k zápasu dostavilo více. Hosté, ti se na zápas zřejmě dost těšili. Od začátku měli téměř dvě pětky na střídání. Kvalita a efektivita ovšem zůstala na domácí straně. V 10. minutě se domácí dostali do vedení 1:0. Náskok se podařilo zvýšit v 17. minutě 2:0. Náskok dvou branek však hosté rychle zmenšili. Ve 20. minutě bylo skóre 2:1. Do poločasu tak šli šťastnější domácí. Ve druhém poločase, padli dvě branky. Obě do sítě hostí a velmi rychle po sobě. 38. minuta a 40. minuta a zápas byl rozhodnut 4:1. Za domácí tým odehrála velmi dobré utkání Kateřina Slámková. Ve všech směrech se vyrovnala všem hráčům na hřišti a za to jí patří hvězdička na straně domácích. Na straně hostí byl zvolen nejlepším hráčem utkání Martin Kisugite. Tento hráč nejen, že je výborný florbalista, ale v tomto utkání byl i nejlepším hráčem hostí.