Konání: 2015-09-12 17:20:00, Kobylisy

Zařazení: 2015/2016 P, 1. liga, kolo 1

Skóre: 3:3

Skóre v polovině: 2:3

Komentář: Utkání dvou rozdílných poločasů, zatímco tomu prvnímu dominovali hráči hostujícího celku Lamy z Panamy, tomu druhému naopak domácí Chodov. Úvodní branku duelu vsítili domácí, když co by jako bránící tým podnikli v 5. minutě rychlý kontr, který zakončil Jan Pavlacký střelou doprostřed brány ze středu hřiště mezi nohy brankáře Kosa (1:0). V 18. minutě byl stav utkání srovnán. Přemysl Dušek poslal z poloviny hřiště krásný centr z levé strany za obrannou linii Chodova přímo na střed vápna a Michal Petržilka zakončil přesně z první střelou mezi nohy gólmana Votavy (1:1). Ve 23. minutě Lamy z Panamy vsítily druhou branku. Ondřej Knápek vyslal z vlastní obranné poloviny do úniku Přemysla Duška, který si před dobíhajícími beky výborně pokryl míč tělem a následně se střelou z hranice pokutového území prosadil střelou k pravé tyči (1:2). Ve 29. minutě poslal hostující hráče do dvougólového trháku Daniel Vu. Na pravé lajně se povedeným způsobem uvolnil Přemysl Dušek a precizní přízemní nahrávkou napříč pokutovým územím našel nohu Daniela Vu, který neměl sebemenší problém zakončit do prázdné (1:3). Velmi důležitý moment z pohledu konečného výsledku se udál společně s poločasovým hvizdem, to se totiž domácímu Josefu Hajnému povedlo vsítit kontaktní branku přízemní střelou z levé strany na vzdálenější pravou tyč (2:3). Ve druhé půli byla k vidění řada nepřesností a jedna z mála povedených kombinací skončila v 52. minutě vyrovnávací brankou. Rychlý přechod Chodova do útoku, kdy ve finální fázi nahrál Hajný Janu Fiřtovi na levou stranu, jehož pohotový projektil z první skončil po lehkém zásahu gólmana u jeho pravé tyče (3:3). Do závěrečného hvizdu se již nic zajímavého neodehrálo a týmy se tak rozešly smírně po výsledku 3:3.