Zařazení: 2012/2013 P, 3.C liga, kolo 7

Rozhodčí: Robert Kvacskai

Skóre: 5:2

Skóre v polovině: 1:2

Komentář: Zápas se hrál v první skutečně zimní den tohoto roku a bylo to znát. V Kobylisích napadlo dobrých deset čísel a jen díky perfektní práci místních správců hřiště bylo možné zápasy sobotního odpoledne odehrát. I přes vánici a brouzdání sněhem se hrál slušný fotbal. "Ponýci" mají ve svém středu Tadeáše Toulce, který si v 3. lize dělá, co chce, a když zapne na 100% musí přijít i pár gólů. V první půli se ještě tolik neprosadil (jen jednou), stejně tak jeho spoluhráči, a tak z dobře organizovaného Souterrainu přišly dva štulce, které stanovily skóre v poločase na 1:2 pro hosty. V druhé půli se už ale Tadeáš prosadil víc - ještě dvakrát. Odpor hostů postupně opadal, zejména, když nebyli schopni proměnit své vlastní šance. Podle toho nakonec vypadalo i skóre - ale zápas to byl celkově poměrně vyrovnaný - a hlavně - hraný v duchu fair play... I přesto se zápas nedohrál. Jeden z mladých hráčů domácích se nešťastně zranil - proti vší pravděpodobnosti naprosto nezávisle na stavu hrací plochy - když si při autu 3 minuty před koncem vyhodil paži z ramenního kloubu. Musel jsem pro něj volat sanitku a zápas jsem proto předčasně ukončil... Doufám, že vše dopadlo co nejlíp. Už byl na podobné zranění zvyklý, ale i tak by potěšilo, kdyby se ozval na diskuzi, jak dopadnul... :-) Závěrem ještě jednou vypichuju perfektní práci a také komunikaci pana správce a jeho kolegů. Bez jejich traktůrku a lopat by liga i mnozí hráči nabrali zbytečný skluz... :-)