Konání: 2015-11-29 16:00:00, Kobylisy

Zařazení: 2015/2016 P, 2.A liga, kolo 10

Skóre: 1:1

Skóre v polovině: 1:0

Komentář: Před samotným zahájením zápasu projevil rozhodčí a domácí tým velmi záslužné gesto fair-play, když bylo utkání zahájeno s časovým zpožděním z důvodu pozdního příjezdu hráčů AG Dechcurew. Samotné utkání bylo vyrovnané a skončilo spravedlivou dělbou bodů po konečném výsledku 1:1. O úvodní branku zápasu se postaral ve 14. minutě Martin Srp, který zacílil 7 metrů od branky tvrdou ranou přesně pod víko (1:0). Vyrovnání se zrodilo deset minut po změně stran, kdy jeden z hostujících hráčů našel přihrávkou z levého křídla na středu zcela osamoceného Jana Klesnila, který zakončil z malého vápna nechytatelnou přízemní ranou přesně k pravé tyči (1:1). Závěr utkání byl vypjatější, poněvadž oba týmy chtěly zvrátit vedení na svou stranu, k tomu však již ani přes pětiminutové nastavení nedošlo.