Konání: 2014-11-23 17:20:00, Kobylisy

Zařazení: 2014/2015 P, 1. liga, kolo 10

Skóre: 3:2

Skóre v polovině: 1:1

Komentář: Velmi vyrovnanou bitvu, malou válku, přineslo desáté kolo nejvyšší soutěže PKFL mezi celky Ambassadors a FC Hoblina Jižák. Do utkání vstoupili lépe hosté, kteří se v 19. minutě ujali po brance Lukáše Dratvy vedení. Lukáš vystřelil prudkou přízemní střelu na vzdálenější tyč, ta našla volnou skulinu mezi Zemanovýma betonama a skončila za jeho zády (0:1). Vyrovnávací branka přišla velmi záhy o dvě minuty později. Martin Wagenknecht za hranicí vápna střílel/nahrával lehkým lobem doprostřed brány, lob gólman Pacák hrozivým způsobem podcenil a propustil ho ostudně mezi nohama (1:1). Ve 41. minutě utkání ve prospěch Ambassadors otočil stav utkání Marek Štěpán, který přesně umístěnou střelou ze střední vzdálenosti k pravé tyči poslal domácí do vedení (2:1). Vedení trvalo pouhopouhou minutu. Ihned ve 42. minutě po dvojitém zahrávání rohového kopu zapomněli domácí ve vlastním vápně na zcela nehlídaného Lukáše Černého, který neměl sebemenší problém zakončit výbornou přihrávku Marka Břesky z malého vápna do prázdné (2:2). Rozdílový gól přinesla 53. minuta a s ní David Voves. David rozehrál roh z pravé strany, narazil si míč s Lukášem Beranem, potáhl míč na střed a zakončil doprostřed brány mezi nohy brankáře (3:2). V 55. minutě utkání se skvostným zákrokem zaskvěl Jiří Zeman, který prvotřídně vystál a zlikvidoval samostatný nájezd Lukáše Dratvy, čímž pomohl svému týmu k velmi cennému zisku tří bodů.