Zařazení: 2014/2015 P, 3.B liga, kolo 8

Rozhodčí: Michael Šarapatka

Skóre: 6:3

Skóre v polovině: 2:2

Komentář: Domácí tým FC Pony vstoupil do zápasu lépe. V 9. minutě po pěkné kombinační akci šel do vedení 1:0. O tři minuty později ovšem Jakub Vais vzal balon na vlastní polovině, dostal se až do zakončení a bylo vyrovnáno 1:1. Další pěkná kombinační akce od domácích přišla v 15. minutě po které se Pony dostali opět do vedení 2:1. Opět ale nevedli dlouho. V 19. minutě svým druhým gólem vyrovnal Vais 2:2. Do "kabin" se šlo za nerozhodného výsledku, i přes větší aktivitu domácích. Druhé polovina již nebyla tak vyrovnaná jako ta první. Ve 35. minutě šli domácí opět do vedení a tentokrát o chvíli později v 39. minutě nedostali gól ale zvýšili vedení na 4:2 a o následné dvě minuty později (41) šli do vedení již o 3 branky 5:2. Poslední gól domácích přišel v 53. minutě kdy byl stav již 6:2. Pět minut před koncem v 55. minutě pouze snížil výsledek nejlepší hráč hostí svou třetí brankou v zápase Jakub Vais na konečných 6:3. Domácí si výhru zasloužili a mohou tak dále bojovat o postum do druhé ligy PKFL. Nejlepším hráčem domácích jsem zvolil hráče s číslem 15 Tadeáše Toulce, který jednu branku vstřelil a další nahrával. Udržel hodně balonů v útoku a to bylo velice důležité.