Zařazení: 2016/2017 Podzim, 3.B liga, kolo 11

Rozhodčí: Marek Řeháček

Skóre: 4:0

Skóre v polovině: 3:0

Komentář: Ústřední postavou 11. kola 3.B ligy mezi týmy Kubánští doutníci a AGB Prague se stal domácí Petr Bartoška, kterému se podařilo vsítit hat-trick a zařídit tak třetí ligové vítězství Kubánských doutníků v sezóně. O úvodní branku duelu se postaral Jiří Soukup, který v 9. minutě vyslal z pravé hranice pokutového území střelu, která byla následně tečována jedním z beků a zaplula přesně k levé tyči (1:0). Ve 22. minutě odcentroval míč před bránu hostí jeden z domácích hráčů, balón následně odvrátil jeden z beků pouze na nohu Petra Bartošky, který z první poslal míč přesně k pravé tyči okolo stojné nohy gólmana Suchánka (2:0). Ve 27. minutě vystihl na středu hřiště chybnou rozehrávku hostí Petr Bartoška, postupoval sám s míčem na gólmana a překonal vyběhnuvšího brankáře střelou mezi nohy (3:0). Ve 45. minutě vybídl Tomáš Skrbek k brejku Petra Bartošku, který tváří v tvář gólmanovi zakončil tvrdou přízemní ranou k pravé tyči, čímž během třiadvaceti minut vsítil čistý hat-trick (4:0). Naprosto zasloužený zisk tří bodů pro domácí, hosté výjimečně působili zcela bezzubě.