Konání: 2014-09-14 20:00:00, Kobylisy

Zařazení: 2014/2015 P, 2.A liga, kolo 1

Skóre: 2:1

Skóre v polovině: 1:0

Komentář: Vyrovnané druholigové utkání, v němž byli potentnější domácí a po zásluze si z utkání odvezli plný počet bodů. O úvodní branku zápasu se postaral v 7. minutě Milan Šivic, který zpoza vápna prostřelil vše, co mu stálo v cestě (1:0). Dvoubrankové vedení navýšil tentýž hráč ve 41. minutě, když si potáhl míč na pravém křídle a následně obstřelil gólmana Kryla okolo bližší tyče (2:0). Alespoň o čestnou vstřelenou branku hostí se postaral dvě minuty před závěrečným hvizdem Petr Procházka, který lehce tečoval střelu jednoho ze svých spoluhráčů přesně k pravé tyči Ondrašíkovi svatyně (2:1). O minutu později se FC Hedonis dostal k velmi obdobné příležitosti, tu však s bravůrou zlikvidoval pohotovým zákrokem brankář Ondrašík a uchoval body doma.