Konání: 2016-04-10 16:00:00, Kobylisy

Zařazení: 2015/2016 J, 3.A liga, kolo 14

Skóre: 2:4

Skóre v polovině: 2:3

Komentář: Utkání 14. kola 3. A ligy svedlo dohromady pátý tým ligové tabulky, Darkage a desátý tým ligové tabulky, FC Iškariot Praha. Přestože se oba celky nacházejí na opačných pólech tabulky, tak to byli hosté, kteří měli v průběhu celého utkání navrch a s kolotočem, který předváděli, se domácí jen velmi těžko vypořádávali. O úvodní branku duelu se nicméně postaral v šesté minutě domácí Marek Rozehnal. Po rohovém kopu Tomáše Buriana z pravé strany se míč po několika odrazech dostal až ke vzdálenější pravé tyči, kde do odkryté části branky pohodlně skóroval výše zmíněný Marek Rozehnal (1:0). Vedení trvalo Darkage jen pár vteřin. Ihned z rozehrávky po obdržené brance se do individuální akce středem hřiště pustil hostující Patrik Křemenák, jeho první projektil doprostřed brány ještě ty správné gólové parametry neměl, následná dorážka hlavou již ano a stav skóre byl vyrovnán (1:1). Ve dvanácté minutě se na pravé straně hranice pokutového území dopustil laciné ztráty míče gólman domácích Mareš. Získaný míč hbitě předložil Jan Křesťan svému spoluhráči stojícímu před brankou, Alexandrovi Vlčevovi, který neměl sebemenší problém uklidit balón do prázdné (1:2). Ve čtrnácté minutě byl rozdíl ve skóre již dvoubrankový. Hosté zahrávali rohový kop z pravé strany, přízemní centr našel na středu vápna zcela volně nabíhajícího Adama Zimu a ten pohodlně zvýšil na 1:3. Ve čtyřiadvacáté minutě vrátil domácím naději na bodový zisk svou druhou trefou v zápase Marek Rozehnal, když zužitkoval rychlé rozehrání autového vhazování po lajně jedním ze svých spoluhráčů a povedenou trefou do vzdálenějšího pravého růžku Willimetzovi branky korigoval na 2:3. Až do sedmapadesáté minuty žádná z nadějně vyhlížejících šancí brankou neskončila, střelecké trápení protrhl na straně FC Iškariotu Praha Jiří Kuzník, který se po povedené přihrávce od svého spoluhráče ocitl tváří v tvář gólmanovi Marešovi a následným přízemním obstřelem k bližší pravé tyči uzavřel gólový účet utkání (2:4). Přestože se hosté nachází v nižších patrech ligové tabulky, dnešní sestava a výkon postavení absolutně neodpovídají, pokud by takovéto výkony podávali hráči pravidelně, byly by jednou nohou ve druhé lize. Z pohledu domácího Darkage se jednalo o herní standard, který tentokrát očividně postrádal špílmachra Jaroše ve středu pole.