Zařazení: 2013/2014 J, 2.B liga, kolo 18

Rozhodčí: Marek Řeháček

Skóre: 6:2

Skóre v polovině: 2:1

Komentář: Nedělní duel dvou v tabulce vysoko postavených celků skončil nakonec lépe pro domácí Daytonu b&w, v zářném světle se v jejím dresu prezentoval zejména Martin Mužák, autor čtyř branek. První branka zápasu se zrodila v 11. minutě. Přetažené autové vhazování v bezprostřední blízkosti branky hostí skončilo na hlavě nejvýše vyskočivšího Martina Mužáka, který zužitkoval chybu podskočivšího brankáře Faita a do odkryté brány poprvé v utkání skóroval (1:0). Vyrovnávací branka na sebe nenechala dlouho čekat, když ve 14. minutě dostal přesný pas za obranu až před vápno domácích Ivan Ivanov a technickou střelou obstřelil gólmana Maříka (1:1). Vedení na kopačky Daytony b&w vrátil do poločasové přestávky, konkrétně ve 26. Minutě, povedeným zahráním přímého kopu Martin Mužák (2:1). Hattrick dovršil Martin Mužák ve 42. Minut, kdy prokázal cit pro výběr místa při závaru ve vápně hostí. Odkopávaný míč bekem se mu odrazil od nohy přímo do branky a navýšil stav zápasu na 3:1. Po vstřelené brance nabuzený Martin Mužák okamžitě napadl rozehrávku Parmy AG, uzmul míč soupeři a dalekonosnou přesně umístěnou střelou k pravé tyči z dobrých 20-ti metrů vsítil svoji čtvrtou branku v zápase, tu následně oslavil po Ronaldovském stylu „Ani mě násobky pěti nečiní žádné problémy“ (4:1). V tempu hrající domácí popáté překonali brankáře Faita v 51. minutě, to se Martin Mužák přeměnil z role střelce do role nahrávače, když přesně našel před bránou osamoceně stojícího Jana Koláře, který neměl sebemenší problém uklidit míč do sítě (5:1). Podruhé a v utkání naposled se Parma AG prosadila dvě minuty před koncem. Dominikovi Honsovi se podařilo najít místo u pravé tyče Maříkovy branky a přízemní střelou ho překonat (5:2). V úplném závěru utkání stanovil konečnou a zaslouženou podobu výsledku Martin Zeman, jehož první střela byla zblokovaná, nicméně pouze na jeho nohu a z dorážky již ranou mezi nohy brankáře nezaváhal (6:2).