Konání: 2014-09-13 18:40:00, Kobylisy

Zařazení: 2014/2015 P, 3.C liga, kolo 1

Skóre: 2:3

Skóre v polovině: 1:1

Komentář: Velmi vyrovnanou a dramatickou podívanou přineslo 1. kolo 3.C ligy PKFL mezi celky FC Eintopf a Slavoj. O úvodní branku duelu se postaral již ve 4. minutě domácí Michal Špaňhel, který aktivním presinkem získal před brankou Slavoje míč, a ten následně poslal okolo stojné nohy brankáře Ticháčka přesně k pravé tyči (1:0). Velmi podařenou střelou, aspirující na gólovou střelu měsíce září, se v 18. minutě prezentoval Daniel Doubek, který téměř z půlky hřiště vyslal "jedovku", jež skončila přesně v levé šibenici branky domácích (1:1). Domácí FC Eintopf se podruhé v utkání ujal vedení ve 34. minutě, kdy se Michalu Špaňhelovi s Martinem Bosákem podařilo výborně přehrát defenzivu Slavoje a prvně jmenovaný nakonec zakončoval akci 2 na 1 snadnou střelou do odkryté branky (2:1). Srovnání skóre přišlo záhy ve 39. minutě, kdy střela Jiřího Kabelky zpoza vápna, byla těsně před gólmanem Halouskou tečována a on neměl sebemenší šanci na jejím zabránění v cestě za svá záda (2:2). Vítězný gól zápasu zajistil pro Slavoj svou druhou brankou Daniel Doubek ve 42. minutě. Své štěstí zkusil střelou takřka od rohového praporku, napálil tyč, od tyče se míč odrazil smolně do paty gólmana a od ní již putoval za brankovou čáru (2:3). Do závěrečného hvizdu se již na střeleckou listinu žádný hráč nezapsal, a hosté si tak z utkání odnesli "šťastný", leč zasloužený plný bodový zisk za výhru 2:3. Utkání potvrdilo jedno nepsané pravidlo, a to, že bez střel se nevyhrává (pozn. tedy pokud se nejmenujete Richard Dunne, který si během své kariéry vsítil rekordní počet vlastních branek).