Konání: 2016-10-14 20:30:00, Kobylisy

Zařazení: 2016/2017 Podzim, 3.A liga, kolo 6

Skóre: 3:2

Skóre v polovině: 0:1

Komentář: Velmi pohledné utkání 6. kola 3. A ligy, v němž poměřily síly týmy One Direction a Lømrå tüm. Oba týmy se v první půli prezentovali aktivním presinkem a byla k vidění řada gólových příležitostí, ve druhé se hosté stáhli do obrany a domácí One Direction dobývali branku, což se jim dvě minuty před koncem podařilo. Úvodní branku utkání vsítil v 16. minutě duelu Vojtěch Tošovský, který dostal míč do brejku na pravé křídlo, obhodil si gólmana do středu hřiště a zakončil do prázdné (0:1). O vyrovnání se postaral pět minut po změně stran Kryštof Petr, který zužitkoval na krátko rozehraného přímého kopu Martina Studeckého, střelou k pravé tyči (1:1). Ve 42. minutě si tak dlouho nahrávali Martin Studecký s gólmanem Jakubem Hřídelem, až se při čtvrté vzájemné přihrávce podařilo gólmanovi Hřídelovi zvednout nohu natolik, že se míč rázem ocitl v síti (1:2). V 50. minutě se o vyrovnání postaral Michal Kafuněk střelou zpoza obránce doprostřed brány 13 metrů od brány (2:2). Konečnou podobu výsledku dal dvě minuty před závěrečným hvizdem Jakub Lorenc, který zacílil z levého křídla přesně k bližší levé tyči (3:2). Po výkonu zejména ve druhé půli šlo o zasloužené vítězství domácího One Direction.