Konání: 2016-04-17 20:00:00, Kobylisy

Zařazení: 2015/2016 J, 1. liga, kolo 15

Skóre: 3:2

Skóre v polovině: 2:1

Komentář: Závěrečný nedělní program na kobyliském pažitu svedl dohromady v rámci první ligy dva týmy ze středu tabulky. Šestý Kanec v bučině a sedmý O. A. Arrows. Do utkání lépe vstoupili hostující O. A. Arrows, kteří se zásluhou Matěje Souchy ujali ve druhé minutě vedení. Na středu hřiště posunula hostující dvanáctka balón na Souchu, který z levé strany zakončil osm metrů od branky přesnou přízemní ranou ke vzdálenější pravé tyči (0:1). Vedení hostujícímu celku nevydrželo dlouho, jelikož o minutu později vyrovnal David Panýrek. Ondřej Sládeček rozehrál rohový kop z pravé strany přesně na střed hranice pokutového území, kde si nabíhal nikým nepokrytý David Panýrek a střelou k pravé tyči srovnal stav utkání (1:1). Ve dvanácté minutě měl na noze navrácení vedení na stranu hostí Jiří Bouše, avšak po autovém vhazování z pravé strany trefil z malého vápna pouze pravou tyč Čenského branky. Ve 14. minutě podnikli domácí rychlý přechod, který ve finále zakončil Jaroslav Zoula střelou ke vzdálenější pravé tyči Gregorovi branky (2:1). Do závěru první půle se hrálo převážně ve středu hřiště a žádná větší gólová příležitost k vidění nebyla. V obdobném duchu pokračovalo i druhé dějství, kdy se skóre na ukazateli skóre měnilo až pět minut před koncem. Po levém křídle unikl Michal Martínek a předložil krásnou přihrávku na malém vápně u vzdálenější tyče stojícímu Jaroslavu Zoulovi, který neměl problém trefit a usměrnit míč do odkryté části branky (3:1). V 58. minutě utkání byl po zcela zbytečném faulu vedeném proti Janu Maškovi vyloučen po druhé žluté kartě vedoucí domácího týmu Michal Martínek a Kanec v bučině dohrával o hráče v poli méně. Přesilovky bleskově minutu před koncem využil hostující Matěj Soucha svojí druhou brankou v utkání, po pohledné souhře hostí střelou z pokutového území do horní poloviny branky. Ve zbývající minutě již ke změně skóre nedošlo a z vítězství se tak radoval efektivnější domácí Kanec v bučině, který si upevnil šestou příčku v ligové tabulce.