Konání: 2015-04-26 18:40:00, Kobylisy

Zařazení: 2014/2015 J, 1. liga, kolo 16

Skóre: 2:5

Skóre v polovině: 1:3

Komentář: Domácí na utkání vyrukovali pouze se sestavou o šesti hráčích, a když se jim ve 20. minutě duelu zranil Dalibor Šlauf, mohli pouze děkovat férovosti hráčů Ambassadors, kteří v ten moment stáhli svou sestavu taktéž na 4+1, tak aby se mohl duel vůbec ve vyrovnaném duchu dohrát. Hosté i díky početné střídačce působili počas zápasu svěžejším dojmem a po zásluze nakonec zvítězili. První branku vsítili hosté v 18. minutě, to se po přihrávce Marka Štěpána prosadil přesnou ranou z pravé strany ke vzdálenější tyči David Voves (0:1). Druhou branku Ambassadors vsítil o dvě minuty později Tomáš Skrbek, z pravého křídla se prezentoval nechytatelným angličanem o vzdálenější levou tyč (0:2). Ve 25. minutě dostal na střed na hranici vápna míč Marek Štěpán, obtočil se okolo soupeřova beka po levé straně a střelou do levého horního rohu potřetí rozvlnil síť za zády brankáře Vyležíka (0:3). V poslední minutě úvodního dějství unikl po levém křídle Dominik Malý a razantní střelou do levého růžku pokořil poprvé v utkání gólmana Zemana (1:3). Podruhé v zápase ho Dominik pokořil v minutě 37. z pokutového kopu, ke kterému se postavil poté, co ve vápně zezadu fauloval Zdeňka Klinderu jeden z hostujících beků (2:3). Ve 41. minutě uklidnil lehce nervózní hosty z průběhu duelu David Průša, který ve vápně u levé tyče vykoupal gólmana SIONu a následně ho pokořil střelou do horní poloviny branky (2:4). Ve 47. minutě dokonal konečný výsledek 2:5 brankou Kryštof Sojka, kdy hlavou u levé tyče usměrnil střelu Martina Wagenknechta do prázdné branky. O lehce úsměvnou průpovídku se ve 36. minutě duelu postaralo duo David Voves - Dominik Malý. David: "Hrajeme jako baletky kolem nich.", Dominik: "To bych netvrdil." (reagujíc na zranění Dalibora Šlaufa)