Konání: 2016-12-03 18:40:00, Kobylisy

Zařazení: 2016/2017 Podzim, 3.B liga, kolo 2

Skóre: 0:4

Skóre v polovině: 0:2

Komentář: V dohrávce 2. kola 3. B ligy se střetly týmy Kubánští doutníci a TJ Tvoja Mama. Předzápasové tabulkové postavení týmů mírně favorizovalo hostující s bilancí 13 získaných bodů z 10-ti odehraných utkání, přičemž domácí získali v úvodních 8 kolech bodů devět. O úvodní branku duelu se postaral v 8. minutě Igor Šebo, který zužitkoval přihrávku Václava Koutného z pravého křídla na pravou hranici vápna a zakončil přesně k pravé tyči Křepelkovi branky (0:1). Ve 20. minutě navýšil na rozdíl dvou branek ve skóre velmi aktivně hrající Matěj Turek, který z pokutového území dorazil střelu Igora Šeba mířící pouze do břevna branky domácích (0:2). Ve 36. minutě osud utkání prakticky zpečetil Matěj Turek svým druhým zásahem v utkání. Matěj Turek se ocitl sám s míčem na pravé straně hřiště, zhruba 7 metrů od branky, a zahrál brankáři na housličky (0:3). Ve 47. minutě trefil životní ránu Prokop-Jan Zbořil, který z dobrých dvaceti metrů zacílil skákavý míč ze středu hřiště přesně do levého horního růžku Křepelkovi branky a postaral se o jeden z nejkrásnějších gólových zážitků, se kterými měl tu čest se kdokoli z přítomných ve svém životě setkat. Za mě osobně by tato branka aspirovala na gól desetiletí malého fotbalu. Pevně věřím, že se v budoucnu setkám minimálně u týmu TJ Tvoja Mama s obdobnými zakončeními se stejně zdárnými výsledky. Utkání bylo vedeno čistě a v duchu fair-play. Hosté získali tři body naprosto po zásluze.