Zařazení: 2016/2017 Jaro, 3.A liga, kolo 16

Rozhodčí: Marek Řeháček

Skóre: 5:2

Skóre v polovině: 3:0

Komentář: Utkání 16. kola 3.A ligy mezi boybandem One Direction a Druhou šancí nabídlo velmi pohlednou podívanou, v níž domácí potvrdili svoji sílu na kobyliském svatostánku a uzmuli všechny tři body do osobního vlastnictví. Druhá šance nedala svou kůži lacino, střelecká impotence z první půle však znamenala nepřekonatelnou překážku v honbě za bodovým ziskem. Vedení se ujali ve 12. minutě domácí, Martin Studecký se ujal exekuce přímého kopu 8m od branky a zacílil přesně mezi nohami beka k levé tyči Šauerovi branky (1:0). V 15. minutě skončil nepovedený střelecký pokus Hejného z pravé strany u levé tyče na noze Kryštofa Petra, a ten pohodlně do odkryté skóroval (2:0). Ve 22. minutě vybojoval na středu hranice vápna míč Mikuláš Havlík, lehce ho přiťuknul napravo stojícímu Zdeňku Černému, a ten potřetí rozvlnil síť za zády hostujícího gólmana (3:0). Tím byl poločas uzavřen. Do druhé půle vstoupila Druhá šance jako uragán. Ihned ve 32. minutě přihrál míč Jan Zdich ze středu hřiště na střed hranice pokutového území na Michala Prajzlera, ten se hbitě obtočil okolo svého strážce po své levé ruce a zacílil přesně do pravého vinglu (3:1). O pár sekund později úřadovali hosté podruhé. Rychlý kontr po ose Michal Prajzler (levá strana) - Michal Svoboda (střed) - Jan Zdich (pravá strana) zakončil akci posledně jmenovaný po zemi přesně mezi nohy gólmana Hřídela (3:2). Ve 45. minutě svedl souboj o "vysokou svíci", na půlce útočné poloviny domácích, gólman hostí Šauer a domácí ofenzivní hráč Šindela, gólman při snaze o obehrání Lumíra ztratil míč a vybídl ho ke snadnému skórování do prázdné (4:2). Poslední branku duelu vstřelil kapitán OD, Petr Kryštof. V 51. minutě využil chybu obránce Zdicha na levém beku, a promptně zakončil po získání míče do odkryté levé části branky (5:2). Sečteno, podtrženo, domácí se vyvarovali laciných chyb v obraně a po zásluze zvítězili.