Zařazení: 2014/2015 P, 2.B liga, kolo 9

Rozhodčí: Michael Šarapatka

Skóre: 3:1

Skóre v polovině: 1:0

Komentář: V přesunutém zápase 9. kola do zápasu lépe vstoupil domácí tým. Hned ve 4. Minutě Miloš Kačírek našel před brankou úplně volného spoluhráče a domácí vedli 1:0. V průběhu prvního poločasu si aktivnější domácí vytvořili několik šancí. Největší šance však skončila pouze na tyči. Hosté si také vytvořili několik šancí. Největší z výkopu golmana skočila po hlavičce pouze na tyči a následnou doražku výborným zákrokem zneškodnil brankář domácích. Ve druhém poločase ve 40. minutě opět Miloš Kačírek našel před prázdnou brankou svého spoluhráče a bylo to 2:0. Hosté se snažili vyrovnat. Střeli však končili pouze u výborně chytajícího brankáře. Důležitý moment přišel v 45. minutě. Zády k brance otočený útočící hráč hostí se po kontaktu s brankářem ve vápně ocitl na zemi. Z mého pohledu jasný faul a penalta. Ovšem hráč hostujícího týmu udělal něco, co se ve fotbale moc často nevídá. Vstal a přiznal, že faulován nebyl. Tleskám a smekám před takovým hráčem. Pár minut po tomto incidentu Miloš Kačirek zakončil svůj vynikající výkon a pěknou akci zakončil chytrým lobem přes golmana. Hostům se podařilo devět minut před koncem střelou jejich kapitána pouze snížit výsledek na 3:1.