Zařazení: 2016/2017 Podzim, 2.A liga, kolo 1

Rozhodčí: Marek Řeháček

Skóre: 2:4

Skóre v polovině: 1:1

Komentář: Utkání, které rozhodl rozdílový hráč, jímž byl na straně hostí Vojtěch Graca. V 19. minutě Vojtěch Graca vystihl na středu hřiště chybnou rozehrávku gólmana Janoty, a tvrdou ranou k levé tyči slavil poprvé (0:1). Ve 26. minutě se Šimon Kulakowski za domácí ujal exekuce přímého kopu z pravé strany a z 8-mi metrů poslal míč do pravého růžku branky (1:1). Ve 31. minutě se k Robertu Fišerovi dostal odražený balón zhruba osm metrů od branky, který pohotově uklidil ke vzdálenější pravé tyči (1:2). Ve 42. minutě byl stav utkání opět vyrovnaný, když Šimon Kulakowski poslal přímý kop z vlastní poloviny hřiště na bránu hostí, kde si míč usměrnil hlavou do vlastní sítě střelec předchozí branky, Robert Fišer (2:2). Ve 44. minutě rozehráli hosté, konkrétně Robert Fišer, rohový kop z levé strany na hranici vápna, kam si nabíhal Vojtěch Graca a nikým neatakován zamířil z první milimetrově k bližší levé tyči (2:3). V 60. minutě utkání měli domácí možnost z velmi dobré pozice přímého kopu na distanci devíti metrů vyrovnat, nicméně Šimon Kulakowski trefil pouze břevno, od nějž se míč odrazil na polovinu hřiště, kam nejrychleji zasprintoval Vojtěch Graca a poslal míč přesně do opuštěné klece (2:4), jelikož brankář domácích byl téhož času pomoci svým spoluhráčům v pokutovém území Královských Vinohradů A. Po dramatickém průběhu tak nakonec zisk tří bodů slavili hosté, a to především díky potentnímu Vojtěchu Gracovi.