Konání: 2015-05-24 16:00:00, Kobylisy

Zařazení: 2014/2015 J, 3.C liga, kolo 20

Skóre: 1:5

Skóre v polovině: 1:1

Komentář: 20. kolo 3.C ligy přineslo duel mezi osmým a druhým týmem ligové tabulky, resp. zápas mezi Darkage a FC ResslBoys. Zatímco domácí měli zálusk na skalp týmu, který v příští sezóně bude brázdit vody druhé ligy, hosté měli chuť na šestnáctou výhru v sezóně. Hosté předzápasový cíl začali naplňovat lépe, když se již v 7. minutě utkání ujali vedení. Jan Hedbávný poslal milimetrový pas středem hřiště na Filipa Hornycha, ten se s míčem uvolnil a z hranice vápna ho poslal pod padajícím tělem brankáře Fitzhenryho přesně k pravé tyči (0:1). S jednogólovým mankem se domácí nemínili smířit, a tak do poločasové přestávky stejnou mincí odpověděli. Ve 29. minutě utkání přenesl blesku rychle Miroslav Jaroš hru z pravého křídla na levé, kde do pokutového území nabíhal Marek Rozehnal, a ten z první poslal přízemní střelou k bližší levé tyči míč do sítě (1:1). Poločasové vyrovnané skóre slibovalo pro druhé dějství zajímavou zápletku, ta se však nakonec nekonala. Naděje domácích na bodový zisk rychle po přestávce utnula povedená akce hostí. Filip Hornych poslal přesnou přihrávku ze středu hřiště na pravý okraj vápna Pavlu Semrádovi, ten okamžitě přenesl hru napříč pokutovým územím na vzdálenější levou tyč, kde Jan Hedbávný zakončil do prázdné (1:2). O čtyři minuty později to již bylo o dva. David Papež rozehrál nakrátko přímý volný kop z pravé strany na levou na zcela volného Semráda, a ten pohotově zakončil přízemní střelou k pravé tyči (1:3). Uplynuly další čtyři minuty a stav skóre na ukazateli signalizoval 1:4. Pavel Semrád potáhl míč po pravém křídle, následně předložil míč jako na stříbrném podnose perfektní přihrávkou napříč celým pokutovým územím na levou stranu Marianu Imrichovi, a ten z první zakončil do odkryté svatyně týmu Darkage (1:4). Posledním pátou branku vsítil minutu před koncem ve velkém stylu David Papež. David dostal výborný pas do pokutového území, tam míč zpracoval, naznačil kliku, položil gólmana, naznačil další kliku, vykoupal gólmana, naznačil třetí kliku, na to se mu gólman Fitzhenryho už vy*kašlal* a po jeho pravici dopravil míč ladným krokem do brány (1:5). FC ResslBoys si za svůj výkon ve druhé půli tříbodový zisk plně zasloužili, to je ode mě vše a u dalšího reportu napočtenou.