Zařazení: 2016/2017 Podzim, 3.B liga, kolo 6

Rozhodčí: Ničemných otců nejhorší synové

Skóre: 3:5

Skóre v polovině: 1:5

Komentář: Velmi pohledné a z obou stran velmi aktivně vedené utkání, v němž nakonec zvítězil po zásluze hostující tým Uhelných dolů, který měl počas tří čtvrtin duelu navrch, v posledních patnácti minutách však musel ze hry stáhnout ze zdravotních důvodů jednoho svého hráče, což zapříčinilo dramatický závěr, který vyvrcholil červenou kartou pro domácího Nicolase Týce. O úvodní branku zápasu se postaral již v šesté minutě domácí Adrian Demiri, který využil nedorozumění mezi gólmanem Pojerem a bekem Šafrem, vystihl přihrávku a z levé strany zacílil přesně k bližší levé tyči (1:0). Vyrovnání se zrodilo záhy o minutu později. Vladimír Máče pronikl po pravém křídle, přihrál z hranice vápna na levou stranu, kde stál Zdeněk Straka, a ten poslal míč přesně ke vzdálenější pravé tyči (1:1). V 16. minutě se po ruce domácích postavil k exekuci přímého kopu Vladimír Máče a z 8-mi metrů obstřelil tříčlennou zeď a zamířil přesně k levé tyči (1:2). Ve 24. minutě se hosté prezentovali rychlou kombinační akcí, kdy v závěru Denis Karel zakončil akci přízemní ranou z pokutového území k bližší pravé tyči (1:3). Ve 27. minutě tentýž hráč skóroval znovu, když zužitkoval průnik Vladimíra Máče po levé straně, jeho přihrávku na střed a zakončil milimetrově k levé tyči (1:4). Ve 30. minutě si oba aktéři z předchozí gólové situace obrátili role, když v závěru akce přihrál Denis Karel z pravé strany na levou stranu malého vápna Vladimíru Máče, který pohodlně skóroval do prázdné (1:5). Po změně stran se hra opticky vyrovnala a ve 36. minutě přišla zasloužená branka domácích. Na trojitou dorážku bylo gólman Pojer krátký a střelou z pravé strany k bližší pravé tyči se z gólu radoval Tomáš Medřický (2:5). Ve 45. minutě se velmi obdobná situace zrodila znovu, tentokrát se v šanci tváří v tvář hostujícímu brankáři objevil Lukáš Pařízek a na podruhé gólmana Pojera střelou k pravé tyči pokořil (3:5). Zbytek duelu museli posléze hosté dohrávat o muže v poli méně, jelikož po zranění jednoho z nich neměli nikoho na střídání. Domácí vidinou šance na bodový zisk zvýšili agresivitu, což nakonec tři minuty před koncem vyústilo v červenou kartu pro Nicolase Týce, který zezadu sestřelil samostatně na gólmana postupujícího Vladmíra Máče. Hosté díky výborné produktivitě v první půli po zásluze slavili vítězství.