Konání: 2016-05-28 20:00:00, Kobylisy

Zařazení: 2015/2016 J, 1. liga, kolo 20

Skóre: 3:2

Skóre v polovině: 1:0

Komentář: Kobyliští tifosi měli v sobotní večerní osmou hodinu jedinečnou příležitost zhlédnout utkání mezi pátou Ludmilou A a desátým Chodovem, který v jarní části soutěže zažívá výborné období, když ze sedmi odehraných kol v pěti z nich odešli z utkání jako vítězové. Chodov, který nutně v utkání potřeboval bodovat, s ohledem na nelichotivé postavení v tabulce, začal výtečně a svého soupeře počas první půle především svým nasazením a vůlí po vítězství přehrával. Úvodní branku zápasu vsítil Josef Hejný ve 20. minutě zápasu, když se posadil po rychlé kombinační akci, kdy ve finále si Josef útočící ze středu pole narazil s napravo stojícím spoluhráčem, který mu míč vrátil do malého vápna a Josef pohodlně do prázdné skóroval (1:0). Ve 34. minutě vsítili domácí druhou branku, když se výkop brankáře dostal k noze Josefa Hajného na levou stranu hřiště, kde obešel Matěje Vránu a naservíroval přízemní centr přesně na Jana Pavlackého nabíhajícího na vzdálenější pravou tyč, a ten pohodlně k bližší pravé tyči navýšil rozdíl ve skóre (2:0). Ve 37. minutě to již bylo o tři, když se střela jednoho z domácích hráčů odrazila od pravé tyče přesně na nohu Pavla Tučka, stojícího ve vápně, který ihned po zpracování míče poslal projektil k pravé tyči Peterkovi brány (3:0). Ve 47. minutě dostal Matěj Vrána míč na pravém křídle a poslal ho tvrdou ranou přesně do pravého růžku (3:1). Poslední branka utkání padla v 55. minutě, kdy se prosadil Miroslav Barták (3:2).