Konání: 2016-05-15 20:00:00, Kobylisy

Zařazení: 2015/2016 J, 1. liga, kolo 19

Skóre: 1:3

Skóre v polovině: 1:3

Komentář: Utkání, kterému od první do poslední minuty herně dominovali hosté a zcela po zásluze zvítězili v poměru 1:3. Úvodní branku duelu vsítil ve 12. minutě Petr Lukeš, který prošel křížem útočnou půli hřiště a z malého vápna zakončil přesně k levé tyči Metelkovi branky (0:1). V 16. minutě utkání vyrovnal Marek Felsinger, jemuž se ujala utajená střela z dvanácti metrů k pravé tyči (1:1). Ve 28. minutě svým druhým gólem v zápase navrátil Red Teamu vedení Petr Lukeš, který dostal perfektní pas od Jana Bílka z vlastní poloviny hřiště, a poté co potáhl míč na pravou stranu, zacílil do odkryté branky domácích (1:2). Ve 30. minutě stanovil definitivní podobu výsledku Tomáš Rossmann. Tomáš se po pasu od Martina Kožíška řítil po levém křídle zcela osamocen na domácího gólmana, udělal mu kliku do levé strany a zakončil k bližší tyči (1:3). Naprosto zasloužený zisk tří bodů pro Red Team, který ve druhé půli pouze kontroloval výsledek.