Konání: 2023-03-12 14:40:00, Kobylisy

Zařazení: 2022/2023 Jaro, 2.A liga, kolo 12

Skóre: 2:5

Skóre v polovině: 1:4

Komentář: Utkání hrané v duchu fair-play, které byla radost pískat. Navíc individuální kvality hráčů jakými disponují Vilém Brunclík, Seit Kasymbekov, Ondřej Kalát či Marek Velíšek s sebou zákonitě přináší ve hře řadu interesantních momentů s myšlenkou. Na úvodní brance utkání se měrou vrchovatou podílel Seit Kasymbekov, který vybojoval na pravé straně hřiště míč, přihrál jej okamžitě na vzdálenější levou tyč, kde stál Vilém Brunclík, který následně pohodlně skóroval (0:1). V 18. minutě hry to již bylo o dva, Ondřej Kalát se z 10 metrů od branky soupeře odhodlal k přízemní střele, a ta skončila přesně u levé tyče za zády brankáře Stauda (0:2). Ihned po inkasované brance GJS korigovalo skóre zásluhou Marka Velíška, který se otočil s míčem na hranici vápna a zakončil nechytatelně k levé tyči (1:2). Ve 27. minutě vrátil dvougólové vedení High Society Seit Kasymbekov. Ondřej Kalát nastřelil břevno, míč se odrazil ke zmíněnému Seitovi, a ten jej okamžitě poslal do pravého horního rohu (1:3). Do poločasové pauzy navýšil skóre na rozdíl tří branek Haris Zulić, který dostal z levého křídla na střed parádní přihrávku od Kaláta a poslal ji z první mezi nohy přemisťujícího se brankáře GJS (1:4). Druhá půle již byla co se gólové potence obou týmů klidnější. Za High Society se prosadil pouze ve 46. minutě hry po přihrávce Kasymbekova z pravé strany Vilém Brunclík (1:5). Na straně GJS byl jediným střelcem ve druhé půli stejně jako v prvním případě Marek Velíšek, který zakončil povedený centr do pokutového území hlavou přesně pod víko (2:5). Utkání dospělo za stavu 2:5 do svého konce, ve kterém vyhrál lepší tým, nicméně potenciál týmu GJS je do budoucna obrovský.