Konání: 2014-04-06 12:00:00, Kobylisy

Zařazení: 2013/2014 J, 3.C liga, kolo 14

Skóre: 1:4

Skóre v polovině: 0:0

Komentář: První půle čtrnáctého kola 3. C ligy mezi celky TJ Tvoja Mama a Anal Riders oku lahodící podívanou divákům nepřinesla. Hře během prvního poločasu dominovali perfektně pracující obrany obou celků, a tak nebylo divu, že se do šaten po třiceti minutách odcházelo za bezbrankového stavu 0:0. Úvod druhého dějství přinesl rychlou branku a nastartoval tak zajímavou druhou půli. Ve 34. minutě v osobním souboji přetlačil Lukas Rešl beka domácích a následně obstřelil gólmana Neřolda po jeho levé ruce, tento gól následně Lukas oslavil zvoláním 1751. nejpočetnějšího mužského jména v České republice, Nasera (0:1). Na druhou branku utkání si museli všichni přihlížející počkat až do minuty 50., to se přízemní střelou zpoza vápna mezi nohy gólmana prosadil Alex Repik (0:2). Neuběhla ani jediná minuta a Anal Riders se radovali potřetí v zápase. Michal Matoušek byl u konce pohledné kombinační akce hostí, když zakončoval z levého křídla z bezprostřední blízkosti svatyně domácích (0:3). To že TJ Tvoja Mama se za nepříznivého stavu nevzdává, a že umí vykouzlit nádherné zakončení, potvrdila 55. minuta. Zde zafungovala bratrská telepatie i souhra v jednom, Ondřej Koutný našel přesným centrem z levé strany před brankou zcela osamoceného mladšího bratra Václava, který neměl problém pohotově zakončit do odkryté branky gólmana Trégla (1:3). Poslední zářez do střelecké listiny utkání zaznamenal v 57. minutě za hostující tým Jiří Sisel, když gólman s obráncem TJ propadli v souboji o volně letící míč a pro Jiřího nebyl problém uklidit z pravého křídla do zcela prázdné brány (1:4). Nejlepší hráči utkání: Václav Koutný (TJ Tvoja Mama) – hýřil pohybem a navíc vsítil jedinou branku domácích. Alex Repik (Anal Riders) – přesnými pasy často nacházel své spoluhráče a připravoval jim nadějné pozice ke skórování, sám navíc přidal vítěznou trefu utkání. Branky: 34´ Lukas Rešl, 50´ Alex Repik, 51´ Michal Matoušek, 57´ Jiří Sisel – 55´ Václav Koutný.