Zařazení: 2012/2013 P, 2.B liga, kolo 1

Rozhodčí: FC Hedonis

Skóre: 2:2

Skóre v polovině: 0:2

Komentář: Velmi kvalitní zápas, drama na úvod sezóny. Ludmila doplnila kádr o talentované mladé hráče a od začátku byla aktivnější a o něco fotbalovější. Vytěžila z toho do poločasu dva góly. Pak se ale projevila trpělivá urputnost Kanců, kteří nevypustili jediný balón a navíc je skvěle držel jejich brankář Petr Břečka. A tak bylo srovnáno na 2:2. Zápas se hrál celkově poměrně tvrdě, ale férově. V první půli ve 20 minutě dostal domácí Kanec Martínek žlutou za úmyslné podražení lehkonohého technika Dominika Bartáka z Ludmily. V druhé půli v 55. minutě se jiskřilo před brankou domácích; žluté za vzájemnou lehkou strkanici vyfasovali domácí gólman Břečka s dalším šikovným útočníkem Ludmily Milanem Mazancem. Nakonec ani jeden z týmů neproměnil závěrečné tutovky - a tak došlo na spravedlivou dělbu bodů.