Zařazení: 2015/2016 P, 2.A liga, kolo 1

Rozhodčí: Marek Řeháček

Skóre: 1:1

Skóre v polovině: 1:0

Komentář: Úvodní duel ligové sezóny 2015/2016 2.A ligy obstarala dvojice týmů Invalidní sourozenci, loni čtvrtý tým ve 3. lize, a BTW Krč fm, loni šestý tým ve 2. lize. Do zápasu hraného za krásného slunného počasí vstoupili aktivněji domácí, kteří se již po čtyřech minutách hry ujali zásluhou Victora do vedení. Victor skóroval po autovém vhazování z levé strany zásluhou svého důrazu v malém vápně, když se obtočil okolo staticky stojícího beka a tváří v tvář gólmanovi zakončil přízemní střelou okolo jeho stojné pravé nohy doprostřed brány (1:0). Postupem času se aktivita domácích vytratila a tempo hry začali diktovat hosté, Ti byli až do závěru první půle nebezpečnějším mužstvem. Aktivita Krče byla přetavena v gól pět minut po přestávce. Miroslav Holeček našel povedenou českou uličkou na hranici vápna nabíhajícího Škampu, který udělal vyběhnuvšímu gólmanovi Kulhánkovi kliku do levé strany a zakončil střelou do prázdné (1:1). Do závěrečného hvizdu byli mírně aktivnější hosté, ale branku se jim i zásluhou výborně chytajícího Kulhánka již vstřelit nepodařilo a týmy se tak rozešly smírně po konečném výsledku 1:1.