Zařazení: 2012/2013 J, 1. liga, kolo 18

Rozhodčí: Bazinga

Skóre: 3:4

Skóre v polovině: 1:0

Komentář: Velmi pohledné utkání dvou technických týmů. Z počátku se do nebezpečných šancí dostávali hlavně domácí, kteří v 18. minutě šli do vedení. Poté měli hosté silnou pětiminutovku, avšak gól z ní nevytěžili, takže poločas skončil 1:0. Vstup do druhého poločasu měl výrazně lepší Chodov a v 36. minutě zvyšoval na 3:0. V tu chvíli asi málokdo věřil, že Ambassadors budou brát body. Ty to ale nezlomilo, a dokázali během následujících deseti minut vyrovnat skóre na 3:3. Při vyrovnávacím gólu se navíc domácím zranil gólman, a tak musel do brány hráč z pole. Konec zápasu se hrál nahoru dolu a rozhodnout mohly oba týmy, ale byli to nakonec Ambassadors, kteří v 59. minutě zápasu udeřili a strhli tak vedení na svoji stranu. Během nastavení mohli skórovat oba týmy, ale výsledek se již neměnil. Pro domácí je to vzhledem k vývoji zápasu krutý výsledek, ale Ambassadors ukázali velkou vůli i za nepříznivého stavu, a tak berou oba body hosté.