Konání: 2014-10-05 14:40:00, Kobylisy

Zařazení: 2014/2015 P, 3.C liga, kolo 4

Skóre: 3:0

Skóre v polovině: 0:0

Komentář: Velmi bojovný duel s řadou nepřesností na turfech obou hráčských táborů, tak by se dal stručně charakterizovat zápas mezi celky FC ResslBoys a Slavojem. V úvodním dějství stojí za zmínku pouze lehká „strkačka“ mezi Pavlem Semrádem a Danielem Doubkem z 30. minuty, nic víc se prakticky na hřišti neudálo. Druhá půle již ale několik zajímavých momentů přinesla. Nejprve ve 43. minutě předvedl svůj technický um Jan Hedbávný, který lobem z levé strany našel na pravé straně nohu do vápna nabíhajícího Pavla Semráda, a ten taktéž lobem překonal polo-vyběhnuvšího brankáře Pavla Rozackého (1:0). Podruhé duo Hedbávný – Semrád udeřilo ve 45. minutě. Pavel Semrád na levé straně rozjel akci, narazil si s Honzou Hedbávným, ten mu přesně vrátil a tváří v tvář gólmanovi hostí ani napodruhé nezaváhal (2:0). Naposled na sebe domácí a zároveň Pavel Semrád upozornili tři minuty před koncem, když jeden z borců FC ResslBoys vyslal na středu hřiště do brejku Pavla Semráda, který s míčem na noze postupoval směrem ke svatyni Slavoje a následnou přízemní střelou ke vzdálenější levé tyči dokonal zkázu, kterou o 14 minut dříve započal (3:0). Čistý hattrick se jen tak nevidí, natož v duelu, kdy se do střelecké listiny žádný jiný hráč na place nezapíše. To pouze svědčí o tom, jak potřebný je Pavel pro svůj tým, v médiích je poslední dobou takový hráč označovaný jako „rozdílový“. Domácí si na své konto připsali třetí výhru v sezóně, přičemž jedinou prohru prozatím utrpěli pouze proti týmu „BDf“, složenému z řady bývalých „prvoligových“ hráčů celku Vořežšpruti.