Kdo: TJ Tvoja Mama / Královské Vinohrady B

Konání: 2015-05-24 12:00:00, Kobylisy

Zařazení: 2014/2015 J, 3.A liga, kolo 20

Skóre: 1:1

Skóre v polovině: 1:1

Komentář: 20. kolo 3.A ligy svedlo dohromady desátý a první tým ligové tabulky, v němž si hosté mohli se dvoukolovým předstihem zajistit druholigovou příslušnost. Proti jim však byl srdceryvně bojující tým TJ Tvoja Mama. Úvodní branku zápasu vsítili hosté již po čtyřech minutách hry, kdy centrovanému míči Jana Vyhnánka z pravé strany na levou stranu pokutového území na stojícího Martina Fürsta vystavil své tělo Jan Kvíz a usměrnil balón do vlastní sítě, za záda bezmocného brankáře Štěpána Paulíka (0:1). Zasloužená vyrovnávací branka z turfů domácích přišla v 19. minutě. Prokop-Jan Zbořil poslal nadýchaný oblouček z levé hranice vápna na střed, kde stál Šimon Dvořák, ten míč ihned vystřelil do chumlu hráčů, stojícících ve vápně, od něhož se balón následně odrazil ke zcela volnému Martinovi Maškovi, který z hranice pokutového území zacílil přesně ke vzdálenější levé tyči (1:1). Přestože se ve zbývajících jednačtyřiceti minutách hry zrodilo ještě mnoho brankových příležitostí, žádná z nich úspěšná nebyla a týmy se tak rozešly smírně po konečném výsledku 1:1. Hostující Královské Vinohrady B si tedy na postupové oslavy budou muset počkat minimálně do příštího kola, v němž se střetnou se Sehrankou, okupující aktuálně čtvrtou pozici ligové tabulky.