Zařazení: 2013/2014 J, 1. liga, kolo 22

Rozhodčí: Marek Řeháček

Skóre: 8:0

Skóre v polovině: 4:0

Komentář: Závěrečné ligové kolo nejvyšší soutěže PKFL svedlo dohromady hráče týmů Ambassadors a Chodov. Hned od prvních minut bylo znát, že hostí mají v nohách velmi těžký sobotní zápas proti do té doby vedoucímu týmu soutěže Ludmile A, a tak celkové vyznění Chodova působilo unaveným dojmem. Toho dokázali domácí naplno využít a svého soka deklasovali v poměru 8:0. O první branku duelu se v 8. minutě zasloužil dlouhým výkopem od vlastní branky domácí gólman Jiří Zeman, který ve vápně Chodova našel přesně hlavu Davida Průši, jenž nechytatelně rozvlnil síť za zády Jana Fiřta v brance hostí. 18. minuta, 2:0. David Voves udělal kličku gólmanovi do pravé strany, následně přihrál před prázdnou kasu Matějovi Slabému, a ten poslal Ambassadors do dvoubrankového vedení. 27. minuta, 3:0. David Voves přihrál míč z levého křídla do středu na nabíhajícího Reného Eichenmanna, a ten následnou pohotovou pumelicí po zemi doprostřed brány překonal potřetí hostujícího gólmana. 30. minuta, 4:0. Po „nešťastně“ zachráněném rohovém kopu jednoho z hostujících hráčů se míče ve vápně ujal domácí hráč, naservíroval ho na hranici vápna volně stojícímu Davidu Průšovi, a ten střelou do pravé šibenice nezaváhal. Po změně stran byl obrázek hry obdobný, ve 33. minutě svým druhým gólem zvyšoval René Eichenmann již na 5:0, tentokráte dokázal zužitkovat přesnou křídelní přihrávku Matěje Slabého z levé strany. O minutu později to byl již „kanárek“, Kryštof Vicherek napřáhl zpoza vápna, prudkou ránu dokázal gólman Fiřt pouze ztlumit k levé tyči a mohla začít gólová oslava. 51. minuta, 7:0. Hezky pěkně jako na plaveckém stadionu v Podolí vykoupal David Průša brankáře hostí a zaznamenal svůj třetí gól v utkání. To z jeho strany nebylo vše, poslední trefu do černého přidal v minutě 53., kdy po ose Matěj Slabý – René Eichenmann – David Průša zakončoval posledně jmenovaný do zcela odkryté brány. Vítězství 8:0 bylo pro domácí naprosto zasloužené, nicméně pohled na konečné umístění týmu Ambassadors v ligové tabulce je do očí bijící, „pouze“ 8. místo je pro natolik ambiciózní celek poněkud málo.