Zařazení: 2017/2018 Jaro, 3.A liga, kolo 19

Rozhodčí: Marek Řeháček

Skóre: 4:1

Skóre v polovině: 1:0

Komentář: Hostující celek opanoval úvodních deset minut utkání, v horkém letním dni bez střídání však odešel po zmíněných deseti minutách fyzicky a zbylých padesát minut tahal za kratší provaz. Vedení v zápase se pět minut před poločasovým hvizdem ujali domácí, když kapitán Tomáš Mohelský využil chybnou rozehrávku hostující defenzívy a zakončil z hranice vápna mezi nohy brankáře Pančíka (1:0). Na druhou branku si museli diváci počkat až do 45. minuty, kdy rychlé vhazování na půli hřiště a přenesení hry na levé křídlo dokázal zužitkovat Marek Štěpánek a poslal míč přesně k pravé tyči za záda hostujícího brankáře (2:0). Naději na bodový zisk vykřesal za SSI ve 49. minutě Marián Jendruch, který poslal z levého křídla nechytatelný projektil do pravého růžku Kuželovi branky (2:1). V 54. minutě měli domácí výhodu zahrávání přímého kopu z devíti metrů, a exekutor Ladislav Příhonský poslal míč přesně k pravé tyči (3:1). Závěrečnou branku vstřelil do otevřené obrany v samém závěru utkání Michal Jaroš a upravil skóre na konečných 4:1.