Konání: 2014-05-18 16:00:00, Kobylisy

Zařazení: 2013/2014 J, 2.A liga, kolo 19

Skóre: 3:4

Skóre v polovině: 0:3

Komentář: Zde velice stručně. 17. minuta (0:1) - Tomáš Hlaváč obešel Pavla Dvořáka na levé straně hřiště a předčasně padajícího brankáře Hroníka přeloboval do odkryté horní poloviny branky. 25. minuta (0:2) - Tomáš Burger technickou střelou z pravého křídla přehodil brankáře domácích. 26. minuta (0:3) - Tomáš Hlaváč byl u konce kombinační akce hostí. 30. minuta (červená karta 0:1 KO) - Blesk, bum, prásk, hlava, nos, rudá, zkrat, odjezd, trénink, hokej, oslabení. Tomáš Hlaváč neunesl vedení svého celku 0:3 a v přerušené hře úmyslně "knock-outoval" hlavičkou svého soupeře a hosté dohrávali utkání v oslabení. 37. minuta (1:3) - "Jen si hraj s balónem" aneb David Tukora využil chybu gólmana hrajícího si ve vápně s míčem. 38. minuta (2:3) - Martin Vodička usměrnil během velké skrumáže ve vápně u pravé tyče míč do odkryté branky. 47. minuta (3:3) - Michal Koval zužitkoval přihrávku z levého křídla na pravou stranu a vyrovnal. 53. minuta (3:4) - Chybu brankáře Hroníka při odkopu využil šťastným odrazem a přelobováním brankáře Honza Šrepl.