Konání: 2015-04-26 20:00:00, Kobylisy

Zařazení: 2014/2015 J, 2.A liga, kolo 16

Skóre: 2:2

Skóre v polovině: 2:0

Komentář: Zápas dvou rozdílných poločasu, zatímco tomu prvnímu dominovali domácí, v té druhé byli lepší hosté a konečná remíza je tak pro oba tábory spravedlivá. O úvodní branku duelu se již po čtyřiadvaceti sekundách hry postaral Michal Martínek, dostal míč na střed, míč si následně vedl až na hranici pokutového území a přesným zakončením k levé tyči nedal brankáři Tréglovi šanci na zákrok (1:0), nutno podotknout, že výborně na pravé straně na sebe natáhl Jaroslav Matyáš bránícího hráče Anal Riders, čímž poskytl Martinovi volný prostor pro klidné zakončení. V 15. minutě přečíslili domácí hosty 4 na 2 a i s dávkou štěstí zakončili střelou do prázdné. U levé tyče zakončil střelou do brankáře a od něj následně do brány Zbyněk Novák (2:0). Ve druhé půli přišli dva slepené góly Anal Riders, což jim vžilo krev do žil a po zbytek zápasu byli herně lepším týmem. Nyní k brankám, nejprve ve 34. minutě unikl po levém křídle Sergej Křistek a zakončil bodlem přesně k pravé tyči (2:1), a o minutu a půl později rozehráli hosté nakrátko přímý kop z pravé strany na levou, kde stál Daniel Nouzák a střelou z hranice vápna k bližší tyči nachytal gólmana Metelku na švestkách (2:2). To bylo z gólového představení týmů vše, domácí zůstávají v tabulce na prvním místě a hosté na čtvrtém.