Konání: 2014-03-30 20:00:00, Kobylisy

Zařazení: 2013/2014 J, 2.B liga, kolo 13

Skóre: 1:3

Skóre v polovině: 0:1

Komentář: V neděli 30. března byl od 20hod. na programu závěrečný duel 13. kola 2.B ligy mezi celky Kanec v bučině a Daytona b&w. Oba týmy dělilo před utkáním 5 bodů, přičemž lépe postavení hosté opanovali první letošní vzájemný zápas na domácím hřišti, hraného shodou okolností také v Kobylisích, poměrem 4:3. Utkání začalo na druholigové poměry velmi svižně a před oběma brankami se začaly hned od úvodních minut rodit velmi povedené kombinační akce, které povětšinu času končily až na rukách výtečně chytající dvojice Martínek – Mařík. První střela, která měla ty správné gólové parametry, přišla v jednadvacáté minutě utkání. Jan Loskot unikl po levém křídle a tvrdou ranou podél pravé stojné nohy gólmana domácích poslal hostující Daytonu do vedení (0:1). Do poločasové přestávky bylo k vidění ještě několik povedených střeleckých pokusů, ale stejně tak kvalitních brankářských zákroků. Do „kabin“ tak oba týmy odcházely za stavu 0:1. Úvod druhé půle byl poznamenán situací, která měla vliv na zbytek zápasu. Ve 31. minutě hostující hráči povedenou kombinační akcí vyšachovali gólmana Martínka a střelu do zcela odkryté brány domácích zastavil pouze za cenu červené karty, nedovoleným způsobem rukou, Jan Vlk. Následoval pokutový kop, jehož exekuce se ujal střelec úvodní branky zápasu, Jan Loskot, a podruhé překonal Michala Martínka v brance domácích (0:2). Hostující Daytoně b&w se v následujících minutách nedařilo popasovat s mužem v poli navíc a místo postupné kombinační hry volila ve valné většině případů unáhlené zakončení ze střední vzdálenosti směřující mimo tři tyče. Za to se jí dostalo trestu, když ve 49. minutě zdramatizoval utkání utaženou a umístěnou střelou k tyči Vladimír Panýrek (1:2). Po obdržené brance Daytona b&w zapnula na vyšší obrátky a dokázala vsítit i svůj třetí gól. Ve čtyřiapadesáté minutě si přímý kop Jana Loskota z dobrých 20-ti metrů našel volnou cestičku skrz chumel hráčů stojících před bránou a skončil k údivu všech na vzdálenější tyči až v síti Kance v bučině (1:3). Do závěrečného hvizdu se již nic podstatného neodehrálo, a tak si hostující Daytona b&w připsala do tabulky tři body za výhru 1:3. Hráči utkání: Vladimír Panýrek (Kanec v bučině) za naději na bodový zisk, kterou vlil do žil svým spoluhráčům vstřelenou brankou. Jan Loskot (Daytona b&w) za výjimečný výkon, roli lídra týmu a vstřelený hattrick. Branky: 49´ Vladimír Panýrek – 21., 32. z pen., 54´ Jan Loskot.