Kdo: AG Dechcurew / Ničemných otců nejhorší synové

Konání: 2014-05-18 14:40:00, Kobylisy

Zařazení: 2013/2014 J, 3.A liga, kolo 19

Skóre: 1:2

Skóre v polovině: 1:0

Komentář: Utkání, ve kterém mělo více ze hry domácí AG Dechcurew, leč střelecká mizérie a výborně chytající Tomáš Beránek v brance hostí byli hlavními příčinami jejich neúspěchu. Ničemných otců nejhorší synové naopak získali velmi cenný skalp, když porazili lídra soutěže. O první branku zápasu se postaral v 18. minutě domácí Šimon Kulakowski. Z pravé strany zakončil na vzdálenější tyč, brankář jeho tvrdou ránu pouze ztlumil dlaní a míč zapadl přesně k levé tyči (1:0). Týmů hostí se podařil v druhé půli dokonalý obrat, když se nejprve ve 38. minutě prezentoval utěšenou přízemní střelou ze střední vzdálenosti k pravé tyči a do sítě Adam Všetíček (1:1), a poté sedm minut před koncem vystřelil tři body pro NONS nechytatelně k tyči z pravé strany Petr Paleček (1:2). Ze závěrečného tlaku domácích již branka nepadla a po produktivní stránce se zcela po zásluze z vítězství radovali Ničemných otců nejhorší synové.