Konání: 2015-09-20 18:40:00, Kobylisy

Zařazení: 2015/2016 P, 1. liga, kolo 2

Skóre: 5:2

Skóre v polovině: 3:1

Komentář: Domácí FC SION byl počas celého zápasu lepším týmem a svou pověstnou uštkávací taktikou pokořil svého méně zkušeného soka, FT Razors. Nutno vyzdvihnout výkon gólmana Tomáše Vyležíka, který přiváděl hostující hráče k zoufalství. Branky: 13´ Dominik Malý prokličkoval středem hřiště až před bránu, tam si narazil se svým spoluhráčem na pravém křídle, čímž se zbavil posledního bránícího hráče i brankáře a skóroval ze středu do prázdné (1:0). 15´ Petr Učík dostal míč na levém křídle a přízemní tvrdou ranou překonal brankáře Kotka (2:0), 18´ Střela Rotheho z ostrého úhlu z pravé strany, která byla před brankářem ztečována jedním z bránících hráčů (2:1), 30´ Rychlý kontr a přenesení hry z pravé strany na levou, kde z první bombil Čejka a propálil gólmana (3:1), 50´ Matěj Damčík postupoval sám od půle na brankáře a zakončil po zemi k pravé tyči (4:1), 55´ Petr Učík poslal po pravém křídle Malého, ten od půle razil z pravé strany na gólmana, Zdeněk Klindera u levé tyče natáhl na svou osobu brankáře, a Dominik zakončil pohodlně k pravé tyči do prázdné (5:1), 60´ Philipp Tvaroh se prezentoval tvrdou ranou doprostřed brány přesně pod víko (5:2).