Konání: 2013-09-22 16:00:00, Kobylisy

Zařazení: 2013/2014 P, 3.B liga, kolo 2

Skóre: 8:0

Skóre v polovině: 3:0

Komentář: Tým Darkage prošel za dobu své existence značným progresem. Z otloukánka ligy se stala ofenzivní hrozba a jeden z hlavních aspirantů na postup do 2. ligy. Do utkání proti Realu Praha vstoupili domácí s velkou grácií a po úvodních 15-ti minutách si vydobyli tříbrankový náskok zásluhou dvou branek Tomáše Buriana a jedné Pavla Jaroše. Do konce první půle se herní projev obou celků vyrovnal a i přes několik dobrých příležitostí na obou stranách, branka z nich žádná nepadla. Na brankostroj z úvodní čtvrthodiny navázal Darkage ve 39. minutě, kdy se po velmi zdařilé akci prosadil Petr Jaroš. O pětibrankový rozdíl ve skóre se o pět minut později postaral Petr Houser, v dnešním utkání „slepá patrona“ domácích. Závěrečnou 10-ti minutovku už Real spíše odchodil, za což byl po zásluze potrestán dvěma brankami Pavla Jaroše, jednou Petra Jaroše a konečným stavem utkání v poměru 8:0. Branky domácích: 8´ a 13´ Tomáš Burian, 14´, 55´ a 59´ Pavel Jaroš, 39´ a 53´ Petr Jaroš, 44´ Petr Houser.