Konání: 2016-06-05 20:00:00, Kobylisy

Zařazení: 2015/2016 J, 1. liga, kolo 21

Skóre: 1:4

Skóre v polovině: 1:2

Komentář: Velmi nervózní utkání, ve kterém šlo oběma týmům o zachování prvoligové příslušnosti. Technicky lépe vybavenější hosté po celou dobu utkání dominovali a naprosto po zásluze z utkání po šedesáti minutách odcházeli s rukama nad hlavou. Úvodní branku vsítil ve 25. minutě Tomáš Benko, který se efetkním brazilským lobem zbavil na levé hranici pokutového území posledního beka a z první zakončil milimetrově do pravé šibenice (0:1). Ve 27. minutě udeřili hosté podruhé. Odražená střela Chodova skončila na noze Josefa Hajného stojícího na pravé straně pokutového území, a ten míč pohotově dorazil do odkyté části branky (0:2). Ve 29. minutě jisřičku naděje z pohledu domácích vykřesal Michal Martínek. Štěpán Čenský rozjel akci na pravém křídle, přihrál na střed Michalu Martínkovi, který míč potáhl k hranici pokutového území a zakončil přízemní ranou přesně k pravé tyči Bumbálkovi branky (1:2). Ve 39. minutě se Chodov prezentoval rychlým útočným přechodem, který u pravé tyče do prázdné zakončil svou druhou brankou v utkání Josef Hejný (1:3). Tvrdé KO soupeři zasadil Josef Hejný ve 41. minutě dovršením hattricku. Hosté zahrávali autové vhazování v těsné blízkosti brány Kance v bučině, míč doletěl skrz řadu těl až na nohu Josefa Hajného, krerý zásluhou výjimečného citu pro výběr místa stanovil konečný výsledek zápasu v poměru 1:4. Chodov už dělí pouze krůček od takřka nemožného, dohnal neuvěřitelnou ztrátu z podzimní části sezóny a vše nasvědčuje tomu, že se v v nejvyšší soutěži PKFL i pro příští sezónu udrží.