Kdo: Lhotka stars / Ničemných otců nejhorší synové

Zařazení: 2017/2018 Podzim, 3.C liga, kolo 1

Rozhodčí: Michael Šarapatka

Skóre: 3:0

Skóre v polovině: 0:0

Komentář: Domácí tým měl od začátku zápasu mírně navrch. V prvním poločase však brankář hostí Tomáš Beránek držel svůj tým a do šaten se šlo za nerozhodného stavu 0:0. V prvním poločase bylo vidět, že jde o první zápas sezóny a hra mi připadala opatrná. Od začátku druhého poločasu ještě domácí zvýšili tempo a ve 45: minutě vstřelil po pěkné kombinaci první gól zápasu Šivic Milan. Stejný hráč se prosadil i v 52. minutě a dodal svému mužstvu klid. O dvě minuty po druhé brance (54. minuta) se prosadil Revész Jozsef a upravil na konečných 3:0 pro domácí. Revész se již před svojí první brankou dostal do několika dobrých šancí, ale proměnil až tu poslední. I hosté se v zápase dostali do pár dobrých šancí, ale nedokázali žádnou proměnit, a tak si na první branku v nové sezóně budou muset počkat do dalších kol. Utkání probíhalo zcela bez komplikací. Týmy hráli slušně a faulů nebylo mnoho. Od obou týmů přiznaných pár sporných situací (auty, rohy) za což oběma týmům děkuji a budu se těšit na další pískání. U domácí týmu jsem vybral nejlepšího hráče utkání Šivice Milana, který svými dvěma góly zápas rozhodl. U hostí nikdo z týmu nevyčníval, a tak jsem zvolil nejlepším hráčem brankáře Beránka Tomaše, který držel svůj tým 45. minut.