Konání: 2017-05-20 18:40:00, Kobylisy

Zařazení: 2016/2017 Jaro, 3.C liga, kolo 20

Skóre: 3:5

Skóre v polovině: 1:1

Komentář: Dvacáté kolo 3. C ligy svedlo dohromady dva týmy ze středu tabulky, FC Momentum a Liščí trus. O první branku se postaral v 15. minutě hostující Mirek Doležal, který se dostal do brejku a z hranice vápna zakončil po anglicku o vzdálenější pravou tyč (0:1). Vyrovnat stav utkání se domácím podařilo ve 28. minutě. Po přihrávce Maršála z pravsé strany se sám na hranici vápna před gólmanem Křesťanem ocitl Daniel Mucha, který při zakončení vyzval všechny svaté a střelou k pravé tyči vyrovnal (1:1). Ve druhé půli se nejprve prosadili ve 40´hosté, domácí však o minutu později promptně reagovali vyrovnávací brankou. Remízový stav však neudrželi dlouho a dva slepené góly v rozmezí 46´a 47´ poslali do trháku Liščí trus, který si již výhru vzít nenechal, přestože pět minut před koncem inkasoval na rozdíl jediné branky, v poslední minutě však pečetil výhru Matěj Jandák.